14:50PM CORAL CUP HURDLE

£5.00 Per Ticket

Please be patient. We are picking winners!
Category:

About This Competition

EACH TICKET PURCHASED WILL WIN AN INSTANT WIN WHICH WILL BE YOUR RUNNER FOR THIS RACE.

IF YOUR HORSE WINS YOU WILL BE ENTERED INTO OUR OWN HORSE RACE THAT NIGHT WHERE THE WINNER WILL WIN £500 CASH!

EACH DRAW HAS 2 OF EACH HORSE AND ONE FREE PASS TO THE FINAL RACE.

 

ANY NON RUNNERS ARE NON REFUNDABLE

Instant Ticket Wins!

No need to wait for the draw date! - 49 Instant Wins! Randomly draw any of the following tickets numbers and win the prize!

Winner!

Andrew Stewart
#1 - BUILT BY BALLYMORE

#2
SA MAJESTE

Winner!

Karen Dunlop
#3 - LANGER DAN

Winner!

Sharon Baillie
#4 - DADDIETHEGREAT

Winner!

Leo Cresswell
#5 - BALLYDAM

Winner!

Alan Davies
#6 - BRAZIL

Winner!

Leah Lockerbie
#7 - JIGORO

Winner!

Joanna Murray
#8 - MIGHT I

Winner!

Joanna Murray
#9 - ZANNDABAD

Winner!

Leah Lockerbie
#10 - LUCKY PLACE

Winner!

Joanna Murray
#11 - FIRST STREET

Winner!

Natasha Christie
#12 - SHANBALLY KID

Winner!

Joanna Murray
#13 - GUARD YOUR DREAMS

Winner!

Ally Wilson
#14 - MARK OF GOLD

Winner!

Catherine Braid
#15 - DA CAPO GLORY

Winner!

amy wilson
#16 - BLACK BAMBOO

Winner!

Catherine Braid
#17 - WESTERN FOLD

Winner!

Joanna Murray
#18 - BEACON EDGE

Winner!

Cameron Houliston
#19 - RAMBO T

Winner!

Sharon Powers
#20 - MAXXUM

Winner!

Catherine Braid
#21 - FINEST EVERMORE

Winner!

Thomas Wilson
#22 - FRANCISCAN ROCK

Winner!

Thomas Wilson
#23 - LOMBRON

Winner!

Thomas Wilson
#24 - BENSON

Winner!

Lorraine Watson
#25 - BUILT BY BALLYMORE

Winner!

Jason Wright
#26 - SA MAJESTE

Winner!

Andrew Stewart
#27 - LANGER DAN

Winner!

maria lismanis
#28 - DADDIETHEGREAT

#29
BALLYDAM

Winner!

Brian Findon
#30 - BRAZIL

Winner!

Jason Wright
#31 - JIGORO

Winner!

Anne Johnstone
#32 - MIGHT I

Winner!

shona kempsell
#33 - ZANNDABAD

Winner!

Jason Wright
#34 - LUCKY PLACE

Winner!

Michelle McCluskie
#35 - FIRST STREET

#36
SHANBALLY KID

Winner!

Andrew Stewart
#37 - GUARD YOUR DREAMS

Winner!

Rachael Brown
#38 - MARK OF GOLD

#39
DA CAPO GLORY

Winner!

Sharon Baillie
#40 - BLACK BAMBOO

Winner!

Leah Lockerbie
#41 - WESTERN FOLD

Winner!

Jason Wright
#42 - BEACON EDGE

Winner!

Anne Johnstone
#43 - RAMBO T

Winner!

Thomas Wilson
#44 - MAXXUM

Winner!

Lisa Cameron
#45 - FINEST EVERMORE

Winner!

Sharon Baillie
#46 - FRANCISCAN ROCK

Winner!

Kirsten Walker
#47 - LOMBRON

Winner!

Thomas Wilson
#48 - BENSON

Winner!

Sarah Inglis
#49 - FREE PASS INTO THE FINAL RACE

Menu